Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Ask] butuh injeck telkomsel

Game 
admin, ane uda nyoba brbagai injek & proxy udah ndak ada yg work ,, kalo ada share disini dong ? .. bingungs:
punya TG evo ga om kalo punya ane kasih cfg.nya om cengengesan:
[Only registered and activated users can see links Click here to register]
(01-23-2014, 03:44 PM)heriza07 Wrote: punya TG evo ga om kalo punya ane kasih cfg.nya om cengengesan:
mod..minta mod wah:
ane PM ya mod
(01-23-2014, 03:47 PM)deasz Wrote:
(01-23-2014, 03:44 PM)heriza07 Wrote: punya TG evo ga om kalo punya ane kasih cfg.nya om cengengesan:
mod..minta mod wah:
ane PM ya mod

Spoiler:
buset heriza dah mulai maen adfoc KWKWWK ..

TS segera lapor jika config sudah bisa dipake topic saya closed solved :blush:
[Only registered and activated users can see links Click here to register]  |  [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]  |  [Only registered and activated users can see links Click here to register]  |  [Only registered and activated users can see links Click here to register]
la si tuscrot gaisa daftar , mana ini laporanya yang uda bisa masa iya cuman comot kabur dongkol:
karena TS ngilang saya closed dan solved ya licik:
[Only registered and activated users can see links Click here to register]  |  [Only registered and activated users can see links Click here to register] | [Only registered and activated users can see links Click here to register]  |  [Only registered and activated users can see links Click here to register]  |  [Only registered and activated users can see links Click here to register]

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Buat Yang Butuh Inject Pancingan Tanpa Ribet zulvisky 11 557 01-03-2015, 07:38 PM
Last Post: User
  [SHARE] injeck tekomsel 0 kuota 0 pulsa essa 4 532 09-17-2014, 12:14 PM
Last Post: essa